Teléfonos e mails

Teléfonos do Concello
Concello cambre@cambre.org 981613128
Alcaldía alcaldia@cambre.org 981613187
Policía policia@cambre.org 981675533
Secretaría secretaria@cambre.org 981613188
Servizos Económicos intervencion@cambre.org 981613189
Persoal Interior interior@cambre.org
Urbanismo urbanismo@cambre.org 981613191
Oficina Técnica Urbanismo
(sección Planeamiento)
planeamiento@cambre.org 981613199
Servizos infoservicios@cambre.org 981613192
Cultura cultura@cambre.org 981613193
Educación educacion@cambre.org 981613291
Deportes deportes@cambre.org 981613186
Servizos Sociais ser_sociales@cambre.org 981654812
Informática informatica@cambre.org 981613195
Axencia de Desarrollo Local adl@cambre.org 981613196
Buzón para Empresas buzonempresas@cambre.org 981613196
Medio Ambiente medioambiente@cambre.org 981613128
Gabinete de Prensa prensa@cambre.org 981613128 (Ext. 113)
Rexistro Casa Palmeras (O Temple)
(8.30 a 11 h.)
casapalmeras@cambre.org 981612103
Rexistro A Barcala (12 a 14 h.) 881992692
Casa da Cultura Vila Concepción casacultura@cambre.org 881917432
Centro Formación Espíritu Santo centroformacion@cambre.org 981649249
FAX Concello 981675969
FAX Servizos Sociais 981654813
Telefonos de grupos municipais
Grupo Municipal UxC uxc@unionxcambre.com 981 613 198 – 672 647 020
Grupo Municipal PP ppcambre@gmail.com 981 613 308 – 698 971 212
Grupo Municipal PSOE socialistasdecambre@gmail.com 698 145 541
Grupo Municipal EU – SON en Común olguisantos@gmail.com 669 796 995
Grupo Municipal BNG cambre@bng.gal 981 613 309 – 677 049 933
Grupo Municipal Ciudadanos ciudadanos@cambre.org 604 058 527
FAX Grupos Municipales 981 655 456
Bibliotecas e centros educativos
Biblioteca Municipal Cambre bibliotecacambre@cambre.org 981675109
Biblioteca Os Templarios bibliotecaostemplarios@cambre.org 981661458
Biblioteca A Barcala (Xabier Docampo) bibliotecaxabierdc@cambre.org 981665236
IES Alfonso X A Barcala 981653238
IES David Buján Sigrás 981613146
CEIP WF Florez de Cambre 881880320
CEIP GT Ballester de Sigrás 981674953
CEIP EG López de Brexo Lema 981675050
CEIP Portofaro 981666756
CEIP Graxal 881880328
Galiña Azul A Barcala 981650398
Galiña Azul O Temple 981650445
Centros Deportivos
Polideportiva de Cambre 981655281
Polideportiva de Sigrás 981674101
Polideportiva de O Temple 981665720
Polideportiva de Brexo Lema 981655142
Campo de Fútbol Dani Mallo 981675472
Piscina Municipal Barcala 981633993
Outros teléfonos de interese
Protección Civil proteccioncivil@cambre.org 981675589
Museo Arqueolóxico/Oficina Turismo museo@cambre.org 981656217
Despensa municipal de alimentos 981917818
Local Social A Barcala 981654493
Participación Ciudadana participacioncidada@cambre.org
Voluntariado voluntariado@cambre.org 981674078
Escola de Música Sementeira www.sementeiracambre.org 981655441
Centro Saude Cambre 981675101
Centro Saude Temple 981651272
Garda Civil Cambre 981654730
Juzgado de Paz 981675249
Augaservi 981675502
Instituto Galego de Consumo 981184971
RadioTaxi Cambre (24 H.) 981243333
Axencia de extensión agraria 981675090
Cruz Roja de Cambre 981661708
Notaría (O Temple) 981654887
Punto Limpo (Polg. Espíritu Santo) 981795524
Centro de Salud de Cambre (ver mapa) 981675101
Centro de Salud del Temple (ver mapa) 981651272
Farmacia de Sigrás, Lugar Cuatro Vientos S/N (ver mapa) 981676575
Farmacia de Cambre, Cruceiro 11 (ver mapa) 981674211
Farmacia de Cambre, Mª Pilar Amo, Ctra. Cambre-Temple 21 (Ver mapa) 881992191
Farmacia del Temple, Tapia 31 (ver mapa) 981660051
Farmacia del Temple, Rúa Párroco M Cobas 5 (ver mapa) 881962937
Botica Pilar Amo Pza 11 de maio 22-23, A Barcala (ver mapa) 881912939
Farmacia de Cecebre, Volteiro S/N (ver mapa) 981676871
Farmacia de Cela, Patiña 2, Cela (ver mapa) 981613231
Farmacia Ortiz, Plza Manuel Lugris nº4 O Temple (ver mapa) 981903971